PolterMAX-Smart

Profesjonalna, łatwa i szybka analiza stosów drewna za pomocą smartfona ! Bez ponoszenia kosztów licencji na oprogramowanie do pomiaru drewna

Rozwiązanie przeznaczone do pojedynczych stosów i średnich ilości drewna. Zapis danych za pośrednictwem smartfona, wysyłanie danych bezpośrednio ze smartfona do przetwarzania, wyniki są przesyłane za pośrednictwem komunikatora na telefon. PolterMAX-Smart – łatwa i szybka analiza stosów drewna.

PolterMAX-Smart – sprawdź łatwo i szybko ilość drewna za pomocą smartfona

Bez dodatkowej aplikacji, bez ponoszenia kosztów licencji na oprogramowanie do pomiaru drewna. Użyj po prostu standardowych aplikacji na smartfony. Potrzebujesz tylko funkcji panoramy i komunikatora (np. WhatsApp).

Czy chcesz przeanalizować dany stos drewna? Prześlij nam swoje zdjęcia drewna przez WhatsApp.

  • 1. Zarejestruj się na portalu, na którym zostanie przeprowadzona ocena.
    Zarejestruj się w PolterMAX-Smart
  • 2. Zapisz w książce telefonicznej na swoim smartfonie nasz numer telefonu WhatsApp.
  • 3. Możesz zaczynać.

Reguły dotyczące bezpieczeństwa

Rejestracja na portalu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami z Twojej strony. Jest całkowicie darmowa. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ze względów bezpieczeństwa, aby zapobiec niedozwolonemu lub niewłaściwemu korzystaniu z portalu i prawidłowo przetworzyć dane, wymagane jest podanie dokładnych danych. Zgromadzone dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu świadczenia usługi i nie będą przekazywane stronom trzecim.

Jeśli chcesz, możemy komunikować się z Tobą tylko za pośrednictwem WhatsApp:

  • Wyślij nam wiadomość za pośrednictwem WhatsApp z komunikatem „Start”, aby uruchomić usługę.
  • Wyślij nam wiadomość za pośrednictwem WhatsApp z komunikatem „Stop”, aby zatrzymać usługę.

Użyj WhatsApp do szybkiej i bezpiecznej (szyfrowanej) komunikacji z nami. Wysyłasz nam swoje zdjęcia drewna i Twoje wytyczne co do zakresu analizy, a my przesyłamy Ci wyniki.
Przetwarzanie obrazów przeprowadzane jest w naszej firmie po nadzorem doświadczonych profesjonalistów, dlatego wyniki mają bardzo wysoką jakość. Usługa jest przystępna cenowo, analiza przeprowadzana jest stosunkowo szybko w godzinach pracy firmy.

Po darmowym teście oferujemy nasze usługi na atrakcyjnych warunkach. Ceny są uzależnione od zakresu analizy. Pełne informacje i instrukcję otrzymasz natychmiast po rejestracji. Jeśli chcesz uzyskać informacje z wyprzedzeniem, zadzwoń do nas:

Tel 519 591 300
Zarejestruj się w PolterMAX-Smart